Aktualności

Konkurs Czytelniczy - "Kult Maryjny, Sanktuaria Maryjne i Wizerunki Matki Bożej"

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 24 razy)

Miejsko-Gminne Centrum Kultury oraz Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Stopnicy zapraszają na kolejny Konkurs Czytelniczy. więcej»

Warsztaty Filmowe w Zamku

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 30 razy)

Miejsko-Gminne Centrum Kultury w Stopnicy zaprasza młodzież z Gminy Stopnica na Warsztaty Filmowe. więcej»

TAGI:

Spotkanie w Saloniku Artystycznym - "Kult Maryjny"

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 28 razy)

17 Maja 2024 roku, godzina 16:00 Spotkanie w Saloniku Artystycznym, w Miejsko-Gminnym Centrum Kultury w Stopnicy. Temat spotkania: "Kult Maryjny". więcej»

Obchody 233. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja - Fotorealacja

Dodał: dnia - Komentarze (0)  (czytane 126 razy)

Obchody 233. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Stopnicy, w dniu 3 maja 2024roku, rozpoczęły się uroczystą mszą świętą w intencji Ojczyzny, odprawioną w Kościele Parafialnym pw. Św. App. Piotra i Pawła w Stopnicy przez proboszcza parafii księdza Janusza Rydzyka. więcej»

Nie przegap

Zamek w Stopnicy